DRUHY A CENY LEKCÍ

 

OTEVŘENÉ LEKCE pro všechny pokročilosti – běžné lekce pro pravidelnou, soustavnou praxi jógy. V rozvrhu označené červeně, 90minutové středy a čtvrtky večer, úterky a pátky dopoledne…… 300 kreditů

OTEVŘENÉ LEKCE pro pokročilé – v rozvrhu oranžové, 120min., pondělky večer …….. 400 kreditů

OTEVŘENÉ LEKCE mimořádné – pro všechny pokročilosti, sekvence ásan zaměřená na určitý aspekt, problematickou část těla nebo akci. Ve 180min. je více času na vysvětlení, pochopení a zažití daného problému. V rozvrhu označené zelenou barvou. Aktuální informace o zaměření mimořádných lekcí najdete vždy v aktualitách……… 700 kreditů

OTEVŘENÉ LEKCE individuální – občas si chcete něco ve své jógové praxi ujasnit nebo osvětlit nějaký aktuální problém. Nebo si prostě dopřát individuální péči a pozornost. V takovém případě můžete využít nabízenou individuální lekci v rozvrhu. Pro rezervaci takové lekce platí vaše zakoupené kredity.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE – pravidelné individuální lekce je nutné objednat osobně, telefonicky (736612755) nebo mailem. (info@jogalitomerice.cz). Domluvený čas je možné zrušit 24hod. před začátkem lekce, jinak platí storno 100%.

cena 1 individuální lekce 90min. ……….. 1200,- Kč / další klient 300,- Kč    …….  při předplacení 10 lekcí v délce 90min. je cena jedné lekce pro  jednu osobu 1000,- Kč 

          1 individuální lekce 60min. ………. 1000,- Kč / další klient 250,- Kč

 

KURZ pro začátečníky – ucelený kurz 10 lekcí jako úvod do jógové praxe. Jedna lekce trvá 75min – 90min. Kurz se koná v předem vypsaných termínech 3x ročně. V rozvrhu označen modře. Pokud je v kurzu místo, bude možné lekci rezervovat prostřednictvím kreditů. 

KURZ pránájámy – úvodní kurz do základů dechových technik. Kurz není určen pro začátečníky a pro ty, kteří necviční pravidelně ásany. 60min. lekce jsou v rozvrhu označeny světle zelenou barvou.

Aktuální informace o vypsaných kurzech najdete vždy v sekci aktuality.

 

Rezervovat otevřené lekce v rozvrhu můžete po založení zákaznického účtu v rezervačním systému na tomto webu (registrace) a zaplacení vybraného kreditu. K nákupu kreditů použijte e-shop, objednané kredity můžete platit převodem na účet (uvedený v objednávce, kterou vytvoříte v e-shopu) . Průběžně můžete také platit hotově při návštěvě studia.

Zakoupené kredity mají platnost do konce „školního“roku tj. do 30.června příslušného roku. Pokud je v tomto termínu nestihnete využít, automaticky se převádějí do dalšího období.

Kredity jsou nepřenosné na jinou osobu.

Rezervace lekce je závazná a platba za již rezervovanou lekci je nevratná.

Rezervace večerních lekcí je nutná do 12.00 hod. toho dne. Dopolední lekce rezervujte do 24.00hod. předchozího dne, mimořádné nedělní lekce do předcházejícího pátku.